Aplikacja BistroClub na androida – kupony, zniżki i promocje

Dziś przestawiamy Państwu nową i bardzo Ciekawie zapowiadającą się aplikacje mobilną dzięki której dowiedzą, w jakich lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach w swoim otoczeniu panują różnego rodzaju zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours.

Poniżej prezentujemy tabele ze strony producentów aplikacji, która obrazuje w ilu punktach w danej miejscowości możemy otrzymać zniżki.

Zniżki i promocje aplikacja bistroclubAplikacja nie tylko dla konsumentów, ale i dla właścicieli lokali, barów itd.

Oznacza to, że jeżeli jesteś właścicielem lokalu to możesz za darmo promować swój lokal w naszej aplikacji. Promocja odbywa się nie tylko poprzez dodanie promocji i zniżek w twoim lokalu, ale także poprzez dodanie lokalu do mapy aplikacji (dokładna jego lokalizacja), dzięki czemu użytkownicy odnajdą twój lokal bez przeszkód. W tym celu została przygotowana specjalna strona www przez którą można dodawać zniżki i lokale – bistroclub.pl

Wygląd aplikacji

wygląd aplikacji mobilnejPobierz aplikacje i zobacz więcej informacji na jej temat:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.bistroclub

2 thoughts on “Aplikacja BistroClub na androida – kupony, zniżki i promocje

  1. Kamila

    Bardzo podoba mi się ta aplikacja, często gdy wracamy ze znajomymi z imprezy to sprawdzamy za jej pomocą czy nie ma w okolicy jakiegoś baru i okazji na dobre jedzonko. Ponadto świetna reklama dla właścicieli barów i innych lokali! Oby więcej tego typu aplikacji w markecie !

Dodaj komentarz