Aplikacja Keep na androida – kolorowe notatki i przypomnienia

Z racji, że ostatnio mało publikowaliśmy informacji na temat jakikolwiek temat, więc dziś przyszedł czas na publikację nowej recenzji. Tym razem padło na aplikację do tworzenia notatek / przypomnień. Z pomocą przychodzi nam tu Aplikacja Keep, która jest zupełnie darmowa. Za pomocą aplikacji możemy kolorować wybrane notatki, aby łatwiej rzucały się nam w oczy te najważniejsze, tworzyć je za pomocą funkcji głosowych, tworzyć notatki foto i nie tylko.

Aplikacja android - google keep

Ocena naszej redakcji

Aplikacja jest tak banalna i prosta w obsłudze, że nie musimy zbytnio i dokładnie jej opisywać w naszym portalu. Opis jest ubogi lecz aplikacja nadal według nas jest mocnym wypasem. Dzięki niej stworzymy notatkę i ustawimy przypomnienie o dowolnym czasie. Istnieje wiele aplikacji tego typu, ale ta szczególnie przypadła nam do gustu. Niedługo na portalu pojawią się kolejne tego typu artykuły, a na końcu stworzymy zestawienie i podsumowanie tych aplikacji oraz naszą ocenę. Zapraszamy niebawem, a tymczasem pozostaw komentarz odnośnie tej aplikacji.

Film wideo YT o Aplikacji

Zobacz, krótki filmik który obrazuje zasady działania aplikacji google Keep.

Pobierz aplikację Google Keep z play market

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.keep&hl=pl

One thought on “Aplikacja Keep na androida – kolorowe notatki i przypomnienia

  1. Krystian

    Tego typu aplikacja to najlepsze co mógł ktoś wymyślić. Super sprawuje się każdego dnia. Mogę sobie ustalić cały terminarz, gdzie mam się wybrać itd. Oby w kolejnej jego aktualizacji powstał bardziej rozbudowana możliwość notatek, może coś w stylu terminarza.

Dodaj komentarz