Przeglądarka Chrome na Androida

Od bardzo dawna wykorzystuje na swoich urządzenia mobilnych przeglądarkę Chrome. Jest ona bardzo prosta w użyciu. Z jej obsługą nikt nie powinien mieć problemów. Poniżej przedstawiona zostanie niewielka recenzja Chrome. Przeglądarka ta oferuje przede wszystkim:

Łatwość w nawigacji

Bardzo łatwo można poruszać się po stronie, powiększać dany element czy też za pomocą opcji ,, Znajdź na stronie” wyszukać odpowiedniej frazy.

Wyszukiwanie elementy w przeglądarce Chrome

Przydatne opcje

Istnieje wbudowanych wiele przydatnych funkcji tj.:

Synchronizacja zakładek na wszystkich swoich urządzeniach.
Karty otwarte na komputerze, będą również otwarte na twoim urządzeniu.
Logowanie się do usług google tj. Gmail itd.

Szybkość

Przeglądarka ta oferuje zarówno szybkość w działaniu jak i wyszukiwaniu. Jeżeli wpisujesz adres bądź słowo w przeglądarce, to wyniki są zwracane w miarę bardzo szybko. Świetnie spisuje się przy przeglądaniu i przewijaniu bardzo długich stron.

Przeglądarka ta posiada bardzo bogatą opcję Ustawień. Między innymi możemy połączyć ją z kontem Gmail. Dzięki czemu wpisane zapytania na komputerze, będą pojawiały się w ostatnio wyszukiwanych. Jak każda przeglądarka oferuje Autouzupełnianie formularzy, zapisywanie haseł czy też ustawienia odnośnie powiększania tekstu, ustawienia odnośnie cookies czy też blokowanie wyskakujących okienek. Wszystko to i wiele więcej znajdą Państwo w ustawieniach tej przeglądarki.

Historia wyszukiwań w Chrome

Wygląd Chrome w Samsung Galaxy Note 2

Poniżej znajdą Państwo zrzut ekranu z telefonu Note 2.

Chrome w Samsung Galaxy Note 2

 

Video na temat przeglądarki Chrome

Główny obrazek został zaczerpnięty z oficjalnej strony:
http://www.google.com/intl/pl/chrome/browser/mobile/android.html

Pobierz

Wszystko można pobrać zupełnie za darmo ze strony play.google.com

One thought on “Przeglądarka Chrome na Androida

  1. Przeglądarki na android-a

    Bardzo Ciekawa przeglądarka. Korzystam z niej niemal codziennie. Mogę powiedzieć, że Cieszę się z tego, że nadal jest rozwijana i ulepszana o nowe dodatki. Oby więcej działań programiści przeprowadzali w stosunku dla tej przeglądarki na androida.

Dodaj komentarz