Ski Safari – Gra na Androida

Witam Państwa w kolejne recenzji gry. Dzisiaj będziemy omawiać grę Ski Safari. Gra stworzona przez Defiant Development. Jest to jedna z lepszych gier, które stworzyli. Aby pobrać grę należy zapłacić. Obecna cena gry w sklepie Play to: 3,31 zł. Postanowiliśmy więc zakupić gierkę i podzielić się z Państwem informacjami na jej temat. W markecie możecie Państwo przeczytać dość dużo pozytywnych komentarzy na temat gry.

O co chodzi w całej tej grze Ski Safari?

Jesteśmy ludzikiem, który jedzie na nartach i ucieka przed lawiną. Między czasie napotykamy różnego rodzaju przeszkody tj. kamienie, dziury z zimną wodą itd.

Ucieczka przed lawiną

Podczas zjazdu z bardzo stromych gór, możemy swoją postacią trochę poszybować. Czasami zdarzają się sytuację, gdzie jesteśmy w powietrzu dobre kilka minut. Wszystko to, gdy dobrze ułożymy naszą postać i będzie ona nabierać prędkości.

zlot

Po co grać w tą grę?

W grze tej bardzo dużo się dzieje. Pierwszym bardzo ważnym argumentem jest fakt, że mamy do wykonania sporo zadań, aby podejrzeć obecne do wykonania zadania, wystarczy wcisnąć PAUZĘ w grze. Możemy przede wszystkim wsiadać na ślizgające się pingwiny i inne stworzenia, a także stojące skutery śnieżne. Wszystko to robimy dla monet, które zdobywamy, aby ulepszać naszą postać w SKLEPIKU, który wbudowany jest w grę. Będziemy mogli kupić sobie nowy wygląd, czy też kupić lepsze skutery w grze, bądź ulepszyć szybkość pingwinów na których się czasami ślizgamy.

Na stworzeniu

W grze przygotowanych jest wiele plansz, także nie musisz się obawiać, że Ci się zaraz to znudzi. Na każdej z nich odblokowywane są nowe postacie na które możesz wsiąść, a nawet odlecieć. W grze pojawiają się różnego rodzaju świąteczne UPDATE. Poniżej znajduje się filmik z jednego z nich.

Kolejny:

Wymagania:

Otóż z informacji jakie posiadamy, gra ta wymaga wersji androida 2.0.1 lub nowszej. Ponadto twój telefon musi posiadać około 50 MB wolnego miejsca, aby pomieścić aplikację.

Pobierz:

Aplikacja do kupienia w sklepie Play pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.DefiantDev.SkiSafari

One thought on “Ski Safari – Gra na Androida

  1. Krzystof

    Znakomita gra. Polecam ją wszystkim. Na początku myślałem, że to jakaś tandeta za którą wydam pieniądze, ale po krótkiej grze zmieniłem swoje zdanie. Gra jest naprawdę super!!! Cieszyłbym się jakby powstawało wiele więcej takich gier.

Dodaj komentarz