Tanks 1990 – Gra na androida

Dawno nie było żadnego Ciekawego i nowego wpisu na androidowo.eu, dlatego też dziś postaram się opisać pewną grę w którą grałem jeszcze na pegasus. Dziś opisze Państwu Tanks 1990, które trafiła również na androida. Co dokładnie w tej grze mamy robić? Zniszczyć inne czołgi, oraz bronić naszego orzełka. W trakcie niszczenia czołgów przeciwnika możemy otrzymać różne dodatkowe bronie, zamrozić przeciwników itd. Rozgrywkę można prowadzić wraz z przyjaciółmi poprzez Multi Player, za pomocą Bluetooth.

Wygląd Aplikacji Tanks 1990

Tanks 1990 - Główny ekran

Ekran główny zawiera kilka możliwych opcji do wyboru tj. Start, Construction, High Scores, Setting, Help. Wszystkie z nich postaram się w skrócie opisać poniżej:

  • Start – po kliknięciu w tą pozycję, otrzymamy kolejny ekran gdzie będziemy mogli rozpocząć naszą rozgrywkę, wczytać poprzednią, bądź zagrać w Multi Player.
  • Construction – umożliwia nam stworzenie własnej mapy do walk.
  • Własna mapa w thanks 1990High Scores – rekordy, które ustanowiłeś.
  • Setting – ustawienia, które możesz zmieniać tj. sterowanie, poziom trudności, dźwięki itd.

Ustawienia gry thanks 1990Podsumowanie

Gra wygląda naprawdę bardzo Ciekawie. Gdy ją tylko zobaczyłem w markecie postanowiłem ją pobrać, tym bardziej, że jest ona za darmo. Sprawdź sam jak wygląda gra w którą grało się kiedyś na pegasusie.

Pobierz grę z marketu za darmo:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.badlogic.androidgames.tank199i&hl=pl

2 thoughts on “Tanks 1990 – Gra na androida

  1. Werdek

    Mnie również bardzo podoba się ta gra. Cieszę się, że znalazła ona swoje miejsce na platformie android. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że została ona opublikowana zupełnie za darmo. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?