Tanks 1990 – Gra na androida

Dawno nie było żadnego Ciekawego i nowego wpisu na androidowo.eu, dlatego też dziś postaram się opisać pewną grę w którą grałem jeszcze na pegasus. Dziś opisze Państwu Tanks 1990, które trafiła również na androida. Co dokładnie w tej grze mamy robić? Zniszczyć inne czołgi, oraz bronić naszego orzełka. W trakcie niszczenia czołgów przeciwnika możemy otrzymać różne dodatkowe bronie, zamrozić przeciwników itd. Rozgrywkę można prowadzić wraz z przyjaciółmi poprzez Multi Player, za pomocą Bluetooth.

Wygląd Aplikacji Tanks 1990

Tanks 1990 - Główny ekran

Ekran główny zawiera kilka możliwych opcji do wyboru tj. Start, Construction, High Scores, Setting, Help. Wszystkie z nich postaram się w skrócie opisać poniżej:

  • Start – po kliknięciu w tą pozycję, otrzymamy kolejny ekran gdzie będziemy mogli rozpocząć naszą rozgrywkę, wczytać poprzednią, bądź zagrać w Multi Player.
  • Construction – umożliwia nam stworzenie własnej mapy do walk.
  • Własna mapa w thanks 1990High Scores – rekordy, które ustanowiłeś.
  • Setting – ustawienia, które możesz zmieniać tj. sterowanie, poziom trudności, dźwięki itd.

Ustawienia gry thanks 1990Podsumowanie

Gra wygląda naprawdę bardzo Ciekawie. Gdy ją tylko zobaczyłem w markecie postanowiłem ją pobrać, tym bardziej, że jest ona za darmo. Sprawdź sam jak wygląda gra w którą grało się kiedyś na pegasusie.

Pobierz grę z marketu za darmo:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.badlogic.androidgames.tank199i&hl=pl

2 thoughts on “Tanks 1990 – Gra na androida

Dodaj komentarz